Energetické tyčinky dodají tělu především bílkoviny a cukry během vytrvalostního výkonu, ale také při rychlostním nebo silovém cvičení. Jsou dokonalou možností, jak rychle a snadno dodat tělu potřebnou energii. Velmi rádi takové tyčinky využívají atleti, cyklisté a kulturisté, především pak při vrcholné fyzické zátěži organismu. A co Ti nabídnou energetické tyčinky oproti jiným sladkostem? Nejen, že mají vždy vyváženou nutriční hodnotu, ale rovněž obsahují méně trans-nenasycených mastných kyselin.
Energetické tyčinky občerství tvoje tělo a dodají mu nový impuls. Energetické tyčinky pro vytrvalost, které jsou vyvážené svým obsahem minerálů, vlákniny a vitamínů, můžeš konzumovat například při cyklistice, běžeckém lyžování nebo dlouhých vytrvalostních bězích. Vytrvalostní energetické tyčinky jsou obohaceny o esenciální mastné kyseliny pro lepší regeneraci namáhaného svalstva.

Cvičení v posilovně je rovněž doprovázeno obrovským výdejem energie. Tělo je nutné rychle zasytit a doplnit pro něj důležité živiny a rovněž podpůrné látky pro regeneraci svalů. I zde Ti pomohou naše fitness energetické tyčinky v mnoha příchutích, které pozitivně naladí Tvoje chuťové buňky.