Pokud se rozhodneš dodržovat zdravý životní styl, rozhodně bys měl myslet i na dostatečný přísun tekutin. Pitný režim je totiž jednou z podmínek bezproblémového fungování našeho organismu a jeho dodržení je nezbytné při cvičení a sportovních aktivitách v jakémkoliv podání. Pokud si budeš vybírat zdravé nápoje, uděláš tak pro své zdraví skutečně mnoho. Můžeš se tak chránit před vysokým krevním tlakem, cukrovkou, řídnutím kostí, zánětem močových cest a dokonce i před rakovinou. Je dokázáno, že pití vyvážených nápojů působí i antistresově.
Čistá voda je všelék Mezi zdravé nápoje se řadí kvalitní čistá voda. Výhodou je, že je téměř stále k dispozici a není drahá. Možná se Ti to na první pohled nezdá, ale voda je lék na všechno. Dokáže nás zbavit bolesti, například hlavy. Zlepšuje sluch, zrak, snižuje hladinu cukru v krvi, likviduje tuky, které se hromadí v těle. Tato čirá tekutina je skutečně zázračná. Denně bys měl vypít alespoň 2 litry, v letních měsících se uvádí jako minimum 3 litry. Voda také pomáhá při problémech s ledvinami a dokonce může zlepšit paměť. Nesmíš zapomínat, že voda tvoří až 70 % lidského organismu.
Ovocné a zeleninové nápoje - Zdravými tekutinami jsou také čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Jsou zdrojem velkého množství vitaminů a navíc dokážou dokonale osvěžit. V dnešní době máme k dispozici čerstvé ovoce a zeleninu prakticky po celý rok, není nic jednoduššího než si doma vyrobit výborné čerstvé džusy z jakéhokoliv ovocného či zeleninového druhu. Zejména v zimním období, kdy naše tělo potřebuje vitamín C, je to nejlepší způsob, jak jej doplnit. Zvol si nápoj z naší nabídky a ten pak spoj s příjemnou chutí čerstvě vymačkané ovocné šťávy.

V nabídce nechybí ani káva, která má blahodárné účinky pro tělo a dodá nezbytnou energii. Pokud chceš žít zdravě a pečovat o svůj zevnějšek, pak začni u pitného režimu, který tvoří základ zdravého životního stylu. Bez jídla se dá žít poměrně dlouho, bez vody nepřežiješ ani pár dní. Voda je pro nás naprosto nezbytná.