Zdravé nápoje

Pokud se rozhodneš dodržovat zdravý životní styl, rozhodně bys měl myslet i na dostatečný přísun tekutin. Pitný režim je totiž jednou z podmínek bezproblémového fungování našeho organismu a jeho dodržení je nezbytné při cvičení a sportovních aktivitách v jakémkoliv podání. Pokud si budeš vybírat zdravé nápoje, uděláš tak pro své zdraví skutečně mnoho. Můžeš se tak chránit před vysokým krevním tlakem, cukrovkou, řídnutím kostí, zánětem močových cest a dokonce i před rakovinou. Je dokázáno, že pití vyvážených nápojů působí i antistresově.

 

Více informací

 

Čistá voda je všelék

 

Mezi zdravé nápoje se řadí kvalitní čistá voda. Výhodou je, že je téměř stále k dispozici a není drahá. Možná se Ti to na první pohled nezdá, ale voda je lék na všechno. Dokáže nás zbavit bolesti, například hlavy. Zlepšuje sluch, zrak, snižuje hladinu cukru v krvi, likviduje tuky, které se hromadí v těle. Tato čirá tekutina je skutečně zázračná. Denně bys měl vypít alespoň 2 litry, v letních měsících se uvádí jako minimum 3 litry. Voda také pomáhá při problémech s ledvinami a dokonce může zlepšit paměť. Nesmíš zapomínat, že voda tvoří až 70 % lidského organismu.

 

Ovocné a zeleninové nápoje

 

Zdravými tekutinami jsou také čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Jsou zdrojem velkého množství vitaminů a navíc dokážou dokonale osvěžit. V dnešní době máme k dispozici čerstvé ovoce a zeleninu prakticky po celý rok, není nic jednoduššího než si doma vyrobit výborné čerstvé džusy z jakéhokoliv ovocného či zeleninového druhu. Zejména v zimním období, kdy naše tělo potřebuje vitamín C, je to nejlepší způsob, jak jej doplnit. Zvol si nápoj z naší nabídky a ten pak spoj s příjemnou chutí čerstvě vymačkané ovocné šťávy.

 

Horský pramen

 

Patří k jedné z nejkvalitnějších nízko mineralizovaných vod, kterou vytvořila příroda. Námi nabízené Horské prameny se rodí v podhůří Hrubého Jeseníku. Je to takzvaná Artézská voda, které se říká také dar země. Horský pramen je voda, která chutná kojencům i dospělým. Dodává tělu tolik potřebné minerály. Je to nesporně zdravý nápoj, který Ti udělá dobře.

 

V nabídce nechybí ani káva, která má blahodárné účinky pro tělo a dodá nezbytnou energii. Pokud chceš žít zdravě a pečovat o svůj zevnějšek, pak začni u pitného režimu, který tvoří základ zdravého životního stylu. Bez jídla se dá žít poměrně dlouho, bez vody nepřežiješ ani pár dní. Voda je pro nás naprosto nezbytná.

Vyfiltrujte si zboží podle toho co vás zajímá

Výrobce
Zobrazit:
Řadit podle:

Nejprodávanější

více nejprodávanějších

položek

položek