Fitness káva

Chceš se dostat co nejdříve do formy, přesto se nedokážeš vzdát své oblíbené kávy? Dnes již existuje velmi snadné řešení, které se nabízí, je to takzvaná fitness káva. Její největší výhodou je skutečnost, že je velmi bohatá na antioxidanty (pro srovnání je v ní 3,5 krát více těchto důležitých látek, než v zeleném čaji). Pokud potřebuješ zhubnout, fitness káva je doplněk stravy, který Ti k tomu dopomůže, neboť přirozeně urychluje metabolismus.

 

Více informací

 

Fitness káva se tedy od klasické liší opravdu značně. Obsahuje mnoho bylin, kterými jsou káva Arabica, Yerba matte, lékořice, máta peprná, sladká máta, skořice, hořký a sladký pomeranč, zázvor, kardamon, citrónový sporýš, čínský badyán, zelený anýz, hřebíček, rodiola rosea, kurkuma.

 

Fitness káva je nejúčinnější přírodní fitness nápoj, který je na trhu. Je to velmi převratná novinka, která se do povědomí lidí teprve dostává. Již nyní si však získala mnoho příznivců. Hubnout při pití lahodné kávy je přeci velmi lákavé, že? Tato káva pochází z Itálie a jejímu vzniku předcházelo mnoho let výzkumů a příprav, aby výsledek byl opravdu nejlepší. Klasická káva je sice výborná, nicméně není to zdravý způsob života. Vědci už dlouho bádali, jak tento velmi oblíbený nápoj vylepšit tak, abychom při jeho pití mohli myslet i na zdravý životní styl. Fitness káva je naprosto převratný výrobek, který obstál na 100%. Vznikl tak přírodní a účelově vyrobený nápoj plný nezbytných antioxidantů, které jsou pro naše tělo absolutně nezastupitelné.

 

Začni svůj den zdravým nápojem

 

Současná doba je nesmírně uspěchaná. Sotva se ráno vzbudíme, už přemýšlíme o tom, jak urychlit snídani a být co nejdříve v pracovním procesu. Mnoho lidí si ráno uvaří hrnek silné kávy a pak spěchá do práce. To je ale samozřejmě špatně. Pokud ovšem snídani opravdu nestíháš, vyměň klasickou kávu za fitness. Udělej si ráno šálek fitness kávy a tím nejzdravějším způsobem dobiješ svůj organismus a přitom uděláš mnoho pro své zdraví. Svého šálku kávy se tedy nemusíš vzdávat. Fitness káva je nejlepší možná alternativa, která nezatěžuje Tvé tělo.

 

Příprava a uchování fitness kávy

 

Příprava je stejná jako u běžné kávy. Můžeš ji tedy připravit ve formě překapávané, turecké nebo i přes kávovar jako zrnkovou kávu. Aby byl účinek co nejlepší, doporučuje se konzumace dvou až tří šálků fitness kávy denně. Káva by se měla uchovávat na chladném a suchém místě. Výborně chutná a ještě lépe funguje. Vyzkoušej ji také! Budeš mile překvapen lahodnou chutí a skvělými výsledky.

Vyfiltrujte si zboží podle toho co vás zajímá

Výrobce
Zobrazit:
Řadit podle:

Nejprodávanější

více nejprodávanějších

položek

položek