Wellness je hitem současnosti a stává se jakousi novou formou lázeňských a ozdravných pobytů pro široké vrstvy obyvatel, nejen pro ty, kdo jsou nemocní, nebo se zotavují po operaci. Existují wellness hotely a penziony, nebo dokonce rozsáhlejší centra, kde se Ti dostane dokonalé péče a Tvoje tělo se bude radovat. Stejně tak již dnes na trhu existuje množství přípravků a výrobkových řad, jako například čaje, kaše a polévky s vysokým nutričním obsahem, využívaných právě při takových ozdravných procedurách. V této sekci se nachází wellness čaje pro vyváženou výživu. K dispozici máš nejen mnoho chutí, ale také blahodárných účinků, díky kterým se budeš cítit skvěle na těle i na duchu. Při dietě Ti pomůže čaj spalovač tuků, nebo některé z dalších pro redukci tělesné váhy, které mají snížený obsah cukrů a jsou výtečně stravitelné. Antioxidanty v čajích zabrání rakovinotvorným zárodkům bujet a vždy se můžeš spolehnout na rostlinný původ.

V těchto wellness čajích jsou samozřejmě ideální poměry minerálů a vitamínů, především pak vitamín C je zastoupen v podstatě u všech nabízených produktů, dále je to také vitamín A zabraňující šerosleposti a sloužící jako výborný antioxidant, tedy rušič rakovinotvorných látek. Naše čaje pro zdravý život mají svůj význam také při detoxikaci organismu, a to v jakoukoliv roční dobu. Pročistí Tě, zbaví tělo tuků a nečistých látek, Tvá celková kondice bude rázem o mnoho procent lepší. Uveďme si pár hlavních a nejoblíbenějších bylinek, které dodávají našim čajům jedinečnou chuť a mají rozličné účinky na organismus. Jsou to především tyto rostliny: máta, meduňka, šípky, hloh, pampeliška, hřebíček a další, které zná každá bába kořenářka. Nechybí ani exotické ingredience a rostlinné výtažky Guarana nebo Indický ženšen. 
Čajové směsi v této pestré nabídce jsou určeny pro komplexní ozdravnou kůru organismu a zlepšují psychiku. Díky konzumaci čistě přírodních látek se budeš cítit v naprosté pohodě, neboť dochází ke zklidnění nervů ve spojení s efektem fyzickým. Jestliže se cítíš dobře na těle, pak jsi šťastný také na duchu. Pro parné letní měsíce a osvěžení přehřátého organismu nalezneš v naší nabídce osvědčené ledové čaje na přírodní bázi s mnoha příchutěmi. Ledové čaje jsou bez kalorií, takže je můžeš použít také jako součást diety.

Dodej svému tělu potřebné vitamíny a další látky nezbytné pro jeho správné fungování. Wellness čaje, které nabízíme, Tě zcela jistě nezklamou. Nejen, že jsou v mnoha variantách, tedy pro hubnutí, fitness, spalování tuků či uklidnění, ale také provoní Tvůj dům mnoha vůněmi, včetně těch exotických. Vyber si svou oblíbenou příchuť a zvol takový čaj, který Ti bude vyhovovat, ať již chceš zhubnout nebo detoxikovat organismus po náročné pracovní sezóně.