Vyhraj to s registrací

Chceš zakoupit vysoce kvalitní zboží za jedinečné ceny? Využij možnost registrace a vyhraj to se zdraviafitness.cz! Zaregistruj se ihned.

Proč to s registrací u nás vyhraješ?

  1. Protože ihned po registraci získáš jako dárek za otravné vyplňování formuláře unikátní cenovou kategorii, která je běžným zákazníkům nedostupná. Užívej si i Ty až o 15% nižší, opravdu jedinečné ceny!
  2. Protože ušetříš za dopravné!
    • Pokud si zboží vyzvedneš v síti výdejen Zásilkovna.cz, ušetříš na poštovném bez ohledu na výši Tvé objednávky!
    • Registrovaní zákazníci si mohou své zboží vyzvednout osobně na prodejně přímo v centru Olomouce – Obchodní dům Koruna – a to bez jakýchkoliv poplatků!
  3. Protože ke své objednávce dostaneš dárek zdarma! Vyzkoušej nové vzorečky proteinů, gainerů či energetických gelů. (V závislosti na skladovou dostupnost vzorků.)
  4. Protože jako registrovaný zákazník získáš přístup k neveřejným akcím a speciálním emailovým nabídkám. A proč jsou tyto nabídky „speciální“? Protože v nich uvádíme opravdové cenové vychytávky, které jsou časově omezeny a určené pouze pro naše věrné zákazníky (pro ty, kteří mají ve svém účtu označený odběr newsletters).
  5. Protože stav svých objednávek můžeš sledovat přímo ve svém účtu.
  6. Protože zduplikovat objednávku můžeš pouhým kliknutím – toto určitě oceníš, pokud nakupuješ pravidelně stejné zboží – u nás se Ti všechny objednávky ukládají a šetříme tak Tvůj čas!

Nakupuješ hodně? Řekni si o lepší ceny!

Pro ty z Vás, kteří nakupují ve větším množství každý měsíc (výše objednávek v hodnotě minimálně 5.000 Kč) máme připravené individuální obchodní podmínky s takovými cenami kvalitního zboží, o jakých se Ti ani nezdálo! Napiš nám email a řekni si o lepší ceny ještě dnes! Pro rychlejší komunikaci připiš do mailu své telefonní číslo, budeme se Ti okamžitě věnovat.

Registrací získej
lepší ceny

Registruj se a získej možnost výhodnějších cen.