Vyber si fitness těstoviny, které nabízí oproti podobným produktům, běžně se vyskytujícím na pultech, nižší glykemický index, zvýšený obsah vitamínů a minerálů, a až dvojnásobné množství vlákniny. Tyto těstoviny si již také vysloužily značku kvality „Vím, co jím“ a jsou doporučovány italským šéfkuchařem a držitelem Michelinské hvězdy. Tato kategorie Ti přináší mezi sportovci oblíbené fitness těstoviny vyráběné ze semolinové mouky. Je to krupice umletá z tvrdozrnné pšenice, která kromě již zmiňovaného zvýšeného obsahu výživných látek, má také skvělou konzistenci a nikdy se nelepí. Výrobky se semolinové mouky jsou zárukou dobré životosprávy a jednoduché přípravy. Dokonce se ani nerozvařují. 
Fitness těstoviny jsou vhodné pro sportovce, jejichž výdej energie je nadměrný a pro dietáře. Svoje využití najdou také mezi kulturisty, pro které jsou v době nejtvrdší přípravy nezbytnou součástí jídelníčku. Vyber si u nás také a stravuj se jen zdravě, naplánuj s námi vhodný program pro snížení váhy a navýšení svalového objemu s pomocí vhodně volené stravy v kombinaci s pohybovými aktivitami. Jen tak dosáhneš kýženého efektu. Nenechávej se tahat za nos lákadly ve formě „dietních přípravků“, které slibují snížení váhy bez jakékoliv činnosti. Vsaď raději na ověřenou kvalitu!

Těstoviny se při dietě, zdravém stavování a při vrcholovém sportu využívají již dlouhá léta, ale možná jsi dosud nezkusil nefalšované italské fitness těstoviny s vylepšenou recepturou na bázi semolinové mouky. Proč tedy neotestovat něco nového pro lepší kondici? Semolina je pro Tvé tělo skvěle stravitelná a má vysokou nutriční hodnotu, po jídle se nebudeš cítit těžce, ale přesto budeš nabitý energií. Nabízené italské těstovinové produkty jsou od renomovaného výrobce, použité postupy jsou prověřené léty a tak i Ty se můžeš spolehnout na tradiční kvalitu. Vyber si těstoviny Penne, Fusilli nebo klasické špagety. Vždy v balení 500 g. Ve výrobku je zvýšený obsah lepku, takže není vhodný pro bezlepkovou dietu. Může se rovněž vyskytnout stopové množství vajec. vSpoj zdravou stravu se zdravým pohybem, Tvé tělo Ti brzy poděkuje. Fitness těstoviny jsou ideálním doplňkem hlavních chodů, ale snadno z nich zhotovíš také samostatné jídlo.