Vision Nutrition CFM Protein Bar 75 g

-10%
Výrobce

Kód produktu
VIN-CFMBAR75_VZOR

Dostupnost
Produkt již není v nabídce
Proteinová tyčinka CFM obsahuje významné množství kvalitních syrovátkových bílkovin, které jsou vhodným stavebním kamenem pro tvorbu nové svalové hmoty, kterou potřebují sportovci, kteří na svých svalech pracují a tvarují. Je možné ji konzumovat v průběhu sportovní zátěže, po tréninku, nebo také jako svačinu či menší oběd, když nestíháte pořádně jíst. Proteinovou tyčinku je takto možné brát jako částečnou náhradu stravy. Proteinová tyčinka ale není úplnou náhradou, pouze jako doplněk. Pestrou stravu je stále třeba doplňovat běžným jídlem a potravinami.
Při výrobě tyčinek je použit čistý CFM syrovátkový izolát, který patří mezi nejhodnotnější dostupné bílkoviny.
 
Průměrné nutriční hodnoty (ve 100 g výrobku)
Bílkoviny 20,69 g
Sacharidy 39,34 g
Cukry 34,2 g
Tuky 18,46 g
Vláknina 8,46 g
Doporučení: Potravina určena pro sportovce a osoby s fyzickou zátěží
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není určena pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu, v teplotě do 25° C, mimo dosah dětí, domácích zvířat a přímého slunečního záření.
Alergeny: Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, ořechů, arašídů a korýšů.
 
Složení: Maltózový sirup, izolát syrovátkových bílkovin, poleva tmavá (cukr, hydrogenované rostlinné tuky, kakao, laktóza, emulgátor sójový lecitin E322, přírodně identické aroma), sušená mléčná směs, rostlinný olej, invertní sirup, kakaová pasta (kakao, rostlinné oleje, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin E322, aroma), emulgátor sójový lecitin E322, aroma

Diskuse