-6%
Výrobce

Kód produktu
SNX-MTX_VZOR

Cena
1 099 Kč s DPH

Běžná cena
1 172 Kč s DPH

Ušetříte
6% (73 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Syntrax Matrix 5.0 je revolučním průlomem v oblasti kulturistiky - silný anabolický účinek, několikanásobně vyšší oproti klasickým formám whey proteinů. Patentovaná bioaktivní směs MATRIX 5.0. Základní koncepce MATRIXU 5.0 vychází ze struktury lidského mateřského mléka, které obsahuje rychlé bílkoviny v optimálním poměru, vůči pomalým bílkovinám - konkrétně 3:1! Veškeré složky MATRIXU jsou zpracovány tak, že nejsou tepelně znehodnoceny, tím si zachovávají stajné vlastnosti jako naprosto čerstvá bílkovina! Věnujte nám 8 týdnů a dopřejeme vám dramatický nárůst svalové hmoty!

Revoluční koncepce MATRIXU vznikla na základě mnohaletého vývoje a jeho skladba vychází mimo jiné i ze struktury bílkoviny lidského mateřského mléka a to jak z hlediska bioaktivity bílkoviny, tak z hlediska časové dostupnosti vstřebávaných aminokyselin. MATRIX je jednou z nejsilnějších legálních formulí pro růst svalové hmoty.

Revoluční průlom v oblasti kulturistiky – silný anabolický účinek, několikanásobně vyšší oproti klasickým formám "whey proteinů"
Patentovaná bioaktivní směs MATRIX
Základní koncepce MATRIXU vychází ze struktury lidského mateřského mléka, které obsahuje rychlé bílkoviny v optimálním poměru, vůči pomalým bílkovinám – konkrétně 3:1!
Veškeré složky MATRIXU jsou zpracovány tak, že nejsou tepelně znehodnoceny, tím si zachovávají stejné vlastnosti jako naprosto čerstvá bílkovina!
Věnujte nám 8 týdnů a dopřejeme Vám dramatický nárůst svalové hmoty!

Veškeré složky Syntrax MATRIXU jsou zpracovány tak, že nejsou tepelně znehodnoceny (denaturovány) a zachovávají si své bioaktivní vlastnosti, které má pouze naprosto čerstvá bílkovina.

Poměr rychlých bílkovin vůči pomalým, je v optimalizovaném poměru 3:1, což je naprosto stejné jako u bílkoviny lidského mateřského mléka. Tento poměr v kombinaci s glutaminovými peptidy nabízí ten nejsilnější anabolický potenciál pro lidský organizmus! STAČÍ ZAMÍCHAT LŽIČKOU! Samozřejmostí je instantní forma, obsah bílkovin 75%.

Doporučené dávkování:

  • Rozmíchejte jednu odměrku ( 32g ) Matrixu ve 3-4 dcl vody.
  • Dávkujte 2-3 x denně v závislosti na Vaší potřebě bílkovin.
  • Nejvhodnější doba pro dávkování Matrixu je bezprostředně ráno po probuzení, po tréninkové jednotce a večer před spaním.

Složení: proteinová směs ( syrovátkový proteinový koncentrát, mléčný proteinový koncentrát, vaječný albumin, hydrolyzovaný syrovátkový gluten), kakaový prášek, přírodní barviva, soja lecitin, sůl, acesulfam-K, sukraloza

  100g 1 dávka (32 g)
Energetická hodnota 387.1 kcal 120 kcal
Proteiny 74.19 g 23 g
Sacharidy 9.68 g 3 g
Tuky 6.45 g 2 g
z toho saturovaný tuk 3.23 g 1 g
Vláknina 3.23 g 1 g
Cholesterol 129.03 mg 40 mg
Draslík 870.97 mg 280 mg
Sodík 483.87 mg 130 mg

 

Upozornění: Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu.

Parametry

Hmotnost balení 3000

Diskuse