Optimum Nutrition Serious Mass 5450 g

-26%
Výrobce

Kód produktu
ON-SM5_VZOR

Cena
1 099 Kč s DPH

Běžná cena
1 485 Kč s DPH

Ušetříte
26% (386 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Serious Mass  kvalitní řešení pro každého, kdo hledá do svého vyživového programu produkt na bázi sacharidů pro rychlejší regeneraci a nárůst objemu svalů a síly každá porce obsahuje 1250 kalorií, je složená především z komplexních sacharidů a kvalitních bílkovin proteinová směs se skládá ze syrovátkového proteinového koncentrátu, kaseinátu vápenatého a vaječného albuminu obsahuje kreatin, L-glutamin, glutaminové peptidy, cholin, inositol, MCT a směsi 25 vitamínů a minerálů  každá dávka Serious Mass zaručuje, že vaše tělo dostane přesně vyvážený doplněk pro budování svalového objemu a síly 100% Whey Gold Standard

VÍCE INFORMACÍ

Whey Gold Standard je špičkový produkt 3 generace.
Whey Gold Standard je čistý, ryzí syrovátkový protein a jen malé množství tuku, cholesterolu, laktózy a sacharidů.
Jako primární zdroj bílkovin obsahuje vysoce kvalitní syrovátkový izolát, jehož část je zpracovaná metodou mikrofiltrace a část iontovou výměnou.
Je doplněný ultrafiltrovaným syrovátkovým koncentrátem a nízkomolekulárními syrovátkovými peptidy.
Protein je bohatý na biologicky aktivní syrovátkové mikrofrakce, včetně alfa-laktalbuminu, glykomakropeptidů, beta-laktoglobulinu, imunoglobulinu G
Pomocí  100 % WHEY PROTEIN získáte efektivně svalovou hmotu, ať už chcete nabrat objem, nebo se zbavit přebytečného tuku. Tento proteinový doplněk je vyroben z proteinu nejvyšší kvality a je tak dokonalým alternativním zdrojem proteinu, který jinak získáváte z potravin.

WHEY PROTEIN je vynikající směs koncentrovaného proteinu syrovátky, čistého extraktu proteinu syrovátky a peptidů syrovátky.
WHEY PROTEIN obsahuje vysoké hladiny antikatabolických řetězců aminokyselin. Tyto aminokyseliny jsou vynikajícím zdrojem výživy svalů, které mohou být vyčerpány intenzivním tréninkem.
Stejné řetězce aminokyselin se užívají k obnově a napomáhají buněčnému růstu. Jsou rychle využívány svalovými buňkami po namáhavém cvičení a jsou důležitou součástí účinné diety.
Navíc obsahuje v každé dávce 4000 mg glutaminu a glutaminových prekurzorů a více než 5000 mg BCAA.
Protein je kvůli zvýšení stravitelnosti ještě vylepšený přídavkem digestivních enzymů (laktáza, Aminogen ®), které zlepšují využitelnost také u jedinců s laktózovou intolerancí. 
Protože je instantní, nebudete mít absolutně žádný problém s jeho přípravou.Stačí jen několik zamíchání lžičkou a lahodný koktejl je hotový.

Crea-Trix
Crea-Trix Nespokojujte se se samotným kreatinem, když můžete mít všechny benefity unikátního kreatinového komplexu!
S užíváním kreatinového komplexu Crea-TrixTM vaše tělo naakumuluje ještě více energie, kterou zabuduje do vašich svalů.
Budete mít také delší výdrž a sílu. Ve srovnání se standardním kreatinem, tento kreatinový komplex Crea-TrixTM vám přinese mnohem rychlejší a komplexnější výsledky ve vašem těle.

Doporučené dávkování:  

Smíchejte 1-2 odměrky společně s 355-710 ml vody a rozmíchejte za pomoci shakeru.

Užívejte dle potřeby během dne mezi hlavním jídlem, po tréninku nebo před spaním.

Diskuse