Nutrend Zerodrinx Tabs 18 tablet

-13%
Výrobce
Nutrend

Kód produktu
NUT-ZERO18TAB_VZOR

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

ZERODRINX Rozpustné tablety pro přípravu hypotonického iontového nápoje bez cukru a bez umělých barviv.

Rozpuštěním tablet ZERODRINX ve vodě vznikne hypotonický nápoj, určený pro použití těsně před aktivitou, nebo v průběhu sportovní aktivity. ZERODRINX je obohacený o zdroj vápníku, hořčíku, vitamíny B1, B6 a C a aminokyselinu L-alanin.

• Samostatné použití tohoto produktu je vhodné pro sportovní aktivity s délkou do 60 minut. Za těchto podmínek dokáže tělo při sportu pracovat s vlastními energetickými zásobami.
• V případě delší aktivity než 60 minut, je vhodné tablety ZERODRINX doplnit o vhodné zdroje energie, jako jsou například produkty ENDUROSNACK, CARBOSNACK, ENDURANCE BAR nebo FRUIT ENERGY BAR.
• Tablety ZERODRINX by neměly být komunikovány jako pitný režim mimo sportovní aktivitu, protože obsahují vyšší množství elektrolytů! Bez energetického výdeje se tělo nepotí a neodchází z něj elektrolyty! (v takovém případě není nutný jejich zvýšený příjem)
• Tablety ZERODRINX by neměly být komunikovány po sportovní aktivitě, protože poměr nejdůležitějších elektrolytů je nastaven pro sportovní výkon

doporučené dávkování 2 tablety denně:
1 tableta = 500 ml nápoje, 40 mg vitamínu C, 0,55 mg vitamínu B1, 150 mg vápníku, 30 mg hořčíku, 500 mg aminokyseliny L-alaninu

upozornění:
NELZE VYTVOŘIT ISOTONICKÝ NÁPOJ!
Ochucený nealkoholický nápoj obohacený o vitaminy. Není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Vhodný zejména pro sportovce. Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí.

balení:

18 tablet (tuba)

Diskuse