Nutrend CREATINE ETHYL ESTER 120 kapslí

-10%
Výrobce
Nutrend

Kód produktu
NUT-CEE120

Dostupnost
Produkt již není v nabídce
Pokročilá verze creatinu, esterifikovaný creatin, který se vyznačuje lepší stabilitou, výbornou využitelností a vstřebatelností. Ideální pro silové sportovce (a sportovce, kteří se věnují dynamickým sportům,) na zvýšení svalové síly a rychlosti!

CREATINE ETHYL ESTER je jednou z nejmladších forem creatinu. Studie dokládají 30 - 40x vyšší využitelnost. V porovnání s klasickým creatinem je dosahováno srovnatelného efektu s polovičním dávkováním.

Jedná se o nejmladší formu creatinu. Jde o sloučeninu creatinu a esteru, neboli esterifikovaný creatin. Velkou výhodou těchto sloučenin je jejich velmi dobrá stabilita a perfektní využitelnost, protože jsou díky esterifikaci rozpustné především v tucích (a tedy i lymfě). Jejich transport do buněk je tedy daleko efektivnější než u předchozích forem.

V porovnání s klasickým creatin monohydrátem stačí poloviční dávkování pro dosažení stejného efektu, a navíc bez rizika přílišného zavodnění a zatuhnutí organismu.

VÍCE INFORMACÍ

CREATINE EHTYL ESTER je ve světě klinicky testovaný na zdravotní nezávadnost a neprokázalo se žádné jeho negativní působení v organismu.

CEE:

 • Vysoká stabilita
 • Maximální využitelnost
 • Minimální „zatuhnutí“ svalové hmoty
 • Nárůst síly, dynamiky, výbušnosti
 • Nárůst objemu kvalitní svalové hmoty
 • Urychlení regenerace

 

CREATINE ETHYL ESTER je navíc obohacený o kyselinu alfa-lipoovou (ALA)
ALA je koenzymem řady tělesných reakcí. Účastní se především přeměny glukózy na pohotovostní zdroj energie, tedy na ATP (tento proces probíhá v buňkách v tzv. mitochondriích). Pokud je dostatečné množství ALA v krvi, zvyšuje senzitivitu buněk vůči inzulínu. A inzulín je nejsilnějším anabolickým hormonem lidského těla! ALA je navíc velmi silným antioxidantem.

ALA:

 • Zlepšuje produkci energie
 • Zefektivňuje prostup živin do buněk
 • Podporuje nárůst svalové hmoty
 • Urychluje regeneraci
 • Antioxidant

Ve výrobku CREATINE ETHYL ESTER působí ALA synergicky! Především v rovině zvýšení energizace a regenerace organismu a tím pádem i ve zlepšení fyzické výkonnosti.

Další významnou složkou produktu je vitamin B6 (pyridoxin)
Vitamín B6 je nezbytný pro normální metabolismus všech živin (bílkovin, tuků i cukrů), účastní se formování červených krvinek a je nepostradatelný pro činnost mozku.

CREATINE ETHYL ESTER je určený pro: sportovce, kteří chtějí zvýšit svalovou sílu a množství čisté svalové hmoty! Je ideální pro rychlostně silové sporty, jako je např. hokej, bojové sporty apod.

Doporučené dávkování:

 • Pro zvýšení svalové síly a nárůst svalové hmoty: 3 – 6 kapslí 45 min před začátkem tréninku
 • Pro urychlení regenerace a obnovu svalové hmoty: 3 - 6 kapslí po ukončení sportovního výkonu
 • Maximálně 6 kapslí denně
 • Pravidelně dávkujte 4 týdny, pak zařaďte minimálně 4 – 6 týdnů pauzu. Používejte vždy v kombinaci se sacharidy (např. společně s gainerem, zajistíte tak lepší využitelnost a efektivnost).

Složení: creatine ethyl ester HCl, želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid titaničitý), kyselina ?-lipoová, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6).

 

Nutriční hodnoty 100 g 1 kapsle (624 mg)
Energetická hodnota 1700 kJ/400 kcal 10,6 kJ/ 2,5 kcal
Bílkoviny 100 g 620 mg
Sacharidy 0 g 0 mg
Cukry 0 g 0 mg
Tuky 0 g 0 mg
Nasycené mastné kyseliny 0 g 0 mg
Vláknina 0 g 0 mg
Sodík 0 g 0 mg
     
Creatine ethyl ester HCl 80 128 mg 500 mg
Kyselina ?-lipoová 544,9 mg 3,4 mg
Vitamin B6 77,7 mg =5550 % ddd 0,5 mg = 36 % ddd
1kapsle: 624 mg
Hmotnost obsahu balení: 74,9 g
ddd...doporučená denní dávka

Upozornění: Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce.

Parametry

EAX 8594014860177
Hmotnost balení 200.00

Diskuse