Myotec Royal Mass 6 kg + šejkr ZDARMA

-29%
Výrobce

Kód produktu
MYO-RM6_VZOR

Cena
1 499 Kč s DPH

Běžná cena
2 100 Kč s DPH

Ušetříte
29% (601 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Royal Mass nabízí nadstandardní parametry funkčnosti, kvality a čistoty, které u běžných marketingových produktů obvykle nenaleznete. Na vývoji této jedinečné formule se podíleli špičkoví němečtí odborníci a specialisté, a to s jednoznačným zaměřením na dva hlavní cíle:
1. maximální možná funkčnost (dynamická podpora růstu svalové hmoty, optimální a bezproblémové vstřebávání živin a využitelnost produktu)
2. maximální možná čistota použitých surovin, minimum balastních látek a nutričně neplnohodnotných složek z hlediska čistoty (sušená syrovátka, sušené mléko, odtučněné mléko, laktóza, sušený vaječný bílek , soja, kolagen (želatina) atd.)

VÍCE INFORMACÍ

Výsledkem této sofistikované „symbiózy“ je Royal Mass, funkční gainer „křišťálové“ čistoty, který svým dynamickým anabolickým účinkem nabízí parametry, na které jsme po právu hrdi. Royal Mass „bez nadsázky“ překonává všechny dosavadní limity a vytváří novou kategorii vysokoenergetických formulí určených pro budování svalové hmoty.

Pro koho je Royal Mass určen?

  • Pro všechny sportovce vyžadující efektivní nárůst hmotnosti a svalové hmoty
  • Pro všechny ektomorfní typy, obtížně „nabírající“ svalovou hmotu
  • Pro všechny sportovce požadující efektivní potréninkovou regeneraci a rychlé navození anabolických pochodů v organizmu
  • Pro všechny sportovce požadující špičkovou stravitelnost, bez nežádoucích vedlejších účinků (plynatost, těžké trávení)
  • Pro každého kdo upřednostňuje kvalitu a funkčnost

Jaké jsou hlavní parametry?
ANABOLICKÁ PROTEINOVÁ FRAKCE:
Hlavní složku tvoří bioaktivni syrovátkový izolát (WPI), který je v garantovaném poměru 3:1 vůči bioaktivnímu micelárnímu kaseinenu.
ANABOLICKÁ SACHARIDOVÁ FRAKCE: Vysokoenergetická formulace 3stage carbohydrate blend s garantovaným poměrem (vysokomolekulární kukuřičné polymery, glukózové polymery, glukóza monohydrát)
PREBIOTICKÁ LIPIDOVÁ FRAKCE: MCFA tuky v garantovaném poměru ( 60% kyselina kaprylová, 40% kyselina kaprinová )

Kombinace 10 nejdůležitějších vitamínů v plnohodnotných dávkách

Obsah nestravitelné laktózy, nižší než 1%!
Počet dávek 48.
Jedno balení vystačí na 24 dní

Dávkování: jednu dávku 100 g rozmíchejte ve 450 - 500 ml vody, nejlépe v šejkru.

Dávkování dle tělesné hmotnosti:
Do 80 kg: berte 2 dávky denně – první dávka (100 g - 2odměrky) jako dopolední svačina mezi snídaní a obědem, druhá dávka (100 g - 2 odměrky) ihned po tréninku. Počet dávek 60. Jedno balení vystačí na 30 dní
Od 80 - 100 kg: berte 2 dávky denně - první dávka (100 g - 2 odměrky) jako dopolední svačina mezi snídaní a obědem, druhá dávka (130 g – 2 a 1/2odměrky) ihned po tréninku. 130 g rozmíchejte v 500 ml vody. Počet dávek 52. Jedno balení vystačí na 26 dní
Nad 100 kg: berte 2 dávky denně – první dávka (100 g – 2 odměrky) jako dopolední svačina mezi snídaní a obědem, druhá dávka (150 g – 3 odměrky) ihned po tréninku. 150 g rozmíchejte v 600 ml vody. Počet dávek 48. Jedno balení vystačí na 24 dní

Diskuse