-40%
Výrobce

Kód produktu
MTCH-NTR18_VZOR

Cena
879 Kč s DPH

Běžná cena
1 474 Kč s DPH

Ušetříte
40% (595 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

MUSCLETECH NITRO-TECH 1800g je vědecky ověřený syrovátkový izolát určený pro všechny sportovce, kteří chtějí podpořit nárůst svalů, získat více síly a zlepšit výkon.

Nitro-Tech je navíc obohacen o nejúčinnější formu kreatinu pro podporu nárůstu svalstva. Obsahuje také tři volné aminokyseliny (alanin, glycin, taurin) a poskytuje esenciální aminokyseliny, které se rychle stráví a vstřebají se do krevního oběhu, aby se účastnily opravy svalových buněk a přispívaly k růstu svalstva.

Nitro-Tech je ideálním suplementem pro dodání aminokyselin po tréninku.

Alanin je druhou nejrozšířenější aminokyselinou při syntéze bílkovin. Odborníci se domnívají, že konzumace alaninu může pomoci proti narušení svalových vláken po tréninku a podpořit proteosyntézu.

Glycin je neesenciální aminokyselina, která podporuje zvýšení energetického výdeje při svalové činnosti. Tím snižuje a oddaluje nástup vyčerpání a urychluje regeneraci organismu po jakékoli fyzické zátěži. Je velice důležitý pro přenos vzruchů, pro mozkovou činnost (tzv. neurotransmiter) a tím i pro produkci růstového hormonu. Jedná se o nejjednodušší z 21 základních (proteinogenních, kódovaných) aminokyselin. Většina proteinů obsahuje pouze malé množství glycinu.

Taurin je neesenciální aminokyselina, kterou si tělo dokáže vyrobit samo z aminokyselin methioninu a cysteinu za asistence vitamínu B6. Je základním stavebním kamenem mnoha druhů bílkovin. Je nezbytný při trávení tuků a vstřebávání vzniklých mastných kyselin a vitamínů rozpustných v tucích. Z hlediska sportu je taurin velice zajímavý díky své funkci „inzulín mimickeru“ (napodobuje funkci silně anabolického hormonu inzulínu, pod jehož vlivem se do svalových buněk dostává energie a aminokyseliny cirkulující v krvi), takže dochází ke zlepšenému zotavení organismu po těžkém tréninku a nárůstu svalové hmoty a síly. Taurin navíc patří mezi tzv. stimulační látky, takže podporuje činnost nervové soustavy a zlepšuje tak psychickou a fyzickou výkonnost.

 


 

 

Doporučené dávkování:

  • Rozmixujte 1 dávku (1 odměrku = 37 g) Nitro-Techu se 100 - 150 ml vody nebo nízkotučného mléka.
  • Užívejte mezi hlavními jídly a po tréninku.

 

Nutriční hodnoty:

 

  37g (1 dávka - 1 odměrka)
energetická hodnota 588 kJ/140 kcal
bílkoviny 30 g
sacharidy 2 g
cukry 1 g
tuky 1,5 g
nasycené mastné kyseliny 1 g
vápník 100 mg
sodík 160 mg
Super Amino Strenght Matrix
kreatin monohydrát 3 g
L-alanin (jako L-alanin, syrovátkový proteinový izolát a koncentrát) 2 g
glycin (jako glycin, syrovátkový proteinový izolát a koncentrát) 1 g
taurin 1 g
Enzyplex 0 g
papain 50 mg
amyláza 50 mg

 

Fotka: Team MuscleTech Shoppers! Save now on 2lb Performance Series NITRO-TECH at All Star Health! Gets yours today for ONLY $28.79! http://bit.ly/WChPFm


Složení: Syrovátkový proteinový izolát (syrovátkový proteinový izolát, hydrolyzovaný proteinový izolát), proteinový a aminokyselinový matrix (syrovátkový proteinový koncentrát - ultrafiltrát, L-valin, L-leucin, L-isoleucin, L-glutamin), přírodní a přírodně identická barviva, sůl, celulóza, xantanová guma, karagenan, sójový lecitin, acesulfam K, sukralóza.

Obsahuje stopy mléka a sóji!

Upozornění: Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce.

Parametry

Hmotnost balení 1900

Diskuse