MusclePharm Combat 100% Isolate 1814 g

-50%
Výrobce

Kód produktu
MPH-COMISO22_VZOR

Cena
990 Kč s DPH

Běžná cena
1 969 Kč s DPH

Ušetříte
50% (979 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

MusclePharm® Combat 100% Isolate ™ je vědecky navržen tak, aby dodával neuvěřitelných 24g 100% syrovátkového proteinového izolátu v 27g porce produktu! S Combat 100% Isolate si můžete vychutnat to nejlepší: vynikající zdroj s vysokým obsahem bílkovin a nulových obsahem cukrů, sacharidů či tuků, neobsahuje ani lepek. Studie naznačují, že požití rychle působících zdrojů bílkovin může zvýšit hladinuaminokyselin v systémovém oběhu, kde jsou k dispozici pro anabolismus svalových bílkovin (růst). Čím rychleji se tytoaminokyseliny objeví v krevním řečišti, tím větší je reakce na budování svalové hmoty. *

VÍCE INFORMACÍ

MusclePharm® Combat 100% Isolate je špičkový protein, základem je 90 % syrovátkový izolát CFM bez cukru a bez tuku, získaný nejmodernější a nejšetrnější metodou výroby – mikrofiltrací CFM
Jedná se o instantní (snadno rozpustný) 90 % proteinový izolát získaný ze syrovátky nejmodernější a nejšetrnější metodou výroby – mikrofiltrací CFM (Cross-Flow Microfiltration) se zachováním všech cenných bílkovinných frakcí. Tato metoda výroby probíhá za studena na keramických filtrech a je nejšetrnějším způsobem výroby syrovátkového proteinu. 

Výhodou Combat 100% Isolate je, kromě obsahu vysoce kvalitního zdroje proteinu a skvělé chuti, především nulový obsah tuku a sacharidů, což ocení zejména ti, kteří se snaží o minimalizaci podkožního tuku. Příjem toho vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

O použitých nativních CFM surovinách:
CFM je přírodní, nechemický proces výroby syrovátkového proteinu nejvyšší kvality, filtrovaného na speciálním, vysoce technologicky vyspělém keramickém cross-flow filtru, který je schopen dokonale odfiltrovat všechny nežádoucí složky (jako je tuk, laktóza…) a izolovat čistou (panenskou) syrovátkovou bílkovinu se zachováním všech cenných primárních mikrofrakcí, jako je beta laktoglobulin, alfa laktoglobulin, sérový albumin, immunoglobulin, glykomakropeptid, laktoferin, laktoperoxidáza, peptony proteáz.
CFM je čistě přírodní nechemický proces, při kterém nejsou používány žádné pomocné chemikálie či rozpouštědla.

Doporučené dávkování: závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy
protein můžete užívat kdykoliv během dne na doplnění příjmu bílkovin, pro maximální výsledku užívejte po tréninku, další dávky dle požadovaného příjmu bílkovin.Díky nulovému obsahu sacharidů a tuků je výborným zdrojem proteinu pro ty, kdo usilují o minimalizaci podkožního tuku.
Rozmixujte obsah 1 odměrky (= 27 g) ve 150 - 200 ml vody nebo odtučněného mléka.

Nutriční hodnoty ve 100g Combat 100% Isolate™:
Energetická hodnota ...1495 kJ / 356 Kcal .
Bílkoviny ... 89g, sacharidy ... 0g, tuky ... 0g.
Vápník ... 2100mg (210%*), železo ... 185mg (15%*)
*DDD = doporučená denní dávka.

Složení Combat 100% Isolate™: izolát syrovátkové bílkoviny, kakaový prášek (u příchuti čokoláda), přírodní a umělé příchutě, guarová a xantanová guma (zahušťovadla, stabilizátory), sůl, sukralóza a acesulfam draselný (náhradní sladidla).
Alergenní informace: tento výrobek byl vyroben v závodě, který může zpracovávat suroviny, které obsahují mléko, vejce, sóju, ryby, korýše, ořechy a arašídy.

Upozornění: Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Diskuse