Holma Stimulus 25ml

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
-9%
Výrobce

Kód produktu
HLM-STIM25

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

STIMULUS - doplněk stravy ve formě koncentrovaného roztoku účinných látek, zvyšujících kvalitu fyzického výkonu podporou tvorby energie v aerobní (vytrvalostní) i anaerobní (silové) oblasti. Oddaluje vznik únavy a zkracuje regeneraci. Intenzivní dlouhodobý efekt je docílen synergií (vzájemnou podporou) působení účinných látek.

- Maximální sportovní výkon!
- Enormní nárůst objemu svalové práce!
- Vysoká odolnost proti "kyslíkovému dluhu"!
- Omezení "pálení svalů" poklesem tvorby laktátu!
- Zvýšení motivace pro trénink a k překonání tréninkové stagnace

VÍCE INFORMACÍ

L- tyrosin: proteinogenní (pro tvorbu proteinů využívaná) neesenciální aminokyselina nezbytná pro tvorbu hormonů štítné žlázy (tyroxin a trijodtyronin), které regulují intenzitu metabolismu. Současně zdroj tvorby neurotransmiterů (dopaminu, adrenalinu a noradrenalinu), jejichž optimální koncentrace je nutná při náročné fyzické i psychické činnosti včetně odolnosti vůči nepříznivým vnějším podmínkám. Moderní doplněk zvyšující motivaci pro trénink a k překonání tréninkové stagnace.

Beta alanin: neesenciální, molekulárně neobvyklá neproteinogenní aminokyselina, jejíž použití u sportovců prokázalo významný nárůst objemu svalové práce, zvýšením anaerobní i aerobní kapacity. Efekt je docílen vzestupem koncentrace specifického nitrosvalového dipeptidu karnosinu, který ve svalových buňkách udržuje stabilní optimální prostředí (koncentraci vodíkových iontů - pH). Pokles tvorby laktátu (kyseliny mléčné) omezí nebo oddálí obávané "pálení" svalů.

Inosin: tato přirozená látka zlepšuje schopnost erytrocytů (červených krvinek) vázat kyslík, což zvýší účinnost jeho využití svalovými buňkami. Výsledkem je zvýšení aerobní kapacity a odolnosti proti vzniku "kyslíkového dluhu" (zvýšení oxidativní kapacity). Souběžně se zlepšuje účinnost srdečního výkonu a efektivita krevního oběhu. Spolupůsobí s beta alaninem resp. karnosinem proti "pálení" svalů.

L-malát L-citrulin: zlepšuje tvorbu energie, zvyšuje využití kyslíku ve tkáních jako inosin, tím zvyšuje výkonnost, aniž by došlo k nepřiměřené únavě. Zkracuje regeneraci aktivitou při detoxikaci amoniaku v cyklu tvorby kyseliny močové.

Taurin: přirozeně se v organismu tvořící i stravou přijímaná organická kyselina, podobná aminokyselinám. Podporuje výkon srdce i svalů kosterních, udržuje optimální nitrobuněčné prostředí v mozku i ve svalech (iontovou rovnováhu) a stabilizuje kvalitu nervosvalového přenosu. Omezuje nepříznivý dopad hypoxie (nedostatek kyslíku ve tkáních). Normalizuje metabolismus tuků (a lipoproteinů).

Guarana extrakt: optimální přírodní zdroj kofeinu (guaraninu) s postupným vstřebáváním díky vlivu v extraktu přítomných saponinů a katechinů (významné antioxidanty). Působí po delší dobu (4 - 6 hodin) aniž by následně došlo k útlumu.

Acetyl L-karnitin: fyziologicky nejúčinnější forma L-karnitinu působí jak ve svalech, tak v mozku. Současně působí jako antioxidant. Ve svalech aktivuje tvorbu energie z nitrobuněčných tuků, v mozku působí obdobně jako acetylcholin, což je neurotransmiter. Tím zvyšuje odolnost vůči fyzickému i psychickému stresu.

Přírodní kofein (extrakt z kávy): stimuluje účinnost krevního oběhu i mozku, podporuje přeměnu látek včetně spalování tuků. Efekt je zdravotně příznivý, je užitečný ve sportu stejně jako v běžném životě.

Autorem produktů Fat Stove Gel a Stimulus je RNDr. Petr Fořt, CSc. - významný odborník a specialista na výživu.

Doporučená denní dávka: Jedna ampule (25 ml) za 24hodin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Konzumujte přímo nebo zředěním obsahu malým množstvím pitné vody.

Doporučené dávkování pro podporu:
- vytrvalostního výkonu (trvání nad 90min.): použijte polovinu ampule (12,5ml) cca 15-30 minut před začátkem a zbylou polovinu (cca 12,5ml) přibližně uprostřed výkonu
- silově-vytrvalostního výkonu: jedna ampule (25ml) cca 30 minut před zahájením
- krátkého silového výkonu: jedna ampule (25ml) cca 60-45 minut před zahájením

UPOZORNĚNÍ: Nekombinujte současně s jinými stimulanty, energizéry (např. kofeinovými tabletami), nápoji s kofeinem (káva, energy drinky) ani s produkty zvyšujícími využití tuku (spalovači tuku)! Došlo by k rizikovému předávkování, jehož projevem je pokles výkonnosti fyzické i psychické, motorický neklid, bušení srdce, snížení srdečního výkonu, svalový třes, nespavost a únava. Neužívejte min. 3 hodiny před spánkem!

​Tabulka nutričních hodnot:

  100 ml
energetická hodnota 720 kJ/171 kcal
bílkoviny 0,2 g
sacharidy 21 g
tuky 0 g

 

  25 ml
glukóza 4750 mg
L-tyrosin 1000 mg
beta alanin 1000 mg
inosin 1000 mg
L-malát L-citrulin 1000 mg
taurin 1000 mg
guaranna extrakt (10 % kofein) 1000 mg
acetyl L-karnitin 500 mg
přírodní kofein 100 mg

celkem přírodního kofeinu

200 mg

Složení: Voda, Glukóza, L-Tyrosin, Beta-Alanin, Inosin, L-Malat-L-citrullin, Taurin, Guarana extr.10% kofein, Acetyl-L-carnitin, přírodní kofein - extrakt z kávy, aroma, sladidla: sukralóza a acesulfam K, konzervační látky: sorban draselný a benzoan sodný.
Baleno s ochrannou atmosférou N2.

 

Upozornění: Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce.

Parametry

Hmotnost balení 50

Diskuse