Fitness Authority LevroLegendary MASS 6800 g

-23%

Kód produktu
FA-LLMAST68_VZOR

Cena
1 229 Kč s DPH

Běžná cena
1 599 Kč s DPH

Ušetříte
23% (370 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

LevroLegendaryMASS je vrcholným představitelem gainerů nové generace, složený z pečlivě vybraných sacharidů a bílkovin zastoupených v ideálním poměru.

LevroLegendaryMASS je určen pro sportovce trénující s mimořádně vysokou intenzitou, jejichž cílem je dosažení maximální svalové hmoty a síly. Každá dávka přípravku poskytuje perfektní kombinaci sacharidů ve formě snadno využitelného maltodextrinu a vysoce kvalitních bílkovin ve formě komplexní směsi mléčných proteinů zahrnující: koncentrát mléčné bílkoviny, koncentrát syrovátkové bílkoviny Carbelac®, izolát syrovátkové bílkoviny Isolac®, hydrolyzát syrovátkové bílkoviny Optipep ™, hydrolyzovaný kasein PeptoPro®.

Levro LegendaryMass je směs sacharidů a bílkovin, které plní roli makronutrientů potřebných pro tvorbu pevných stavebních bloků svalové hmoty u tvrdě trénujících sportovců. Sacharidy přispívají k obnově normální funkce svalů (svalová kontrakce) po velmi intenzivním nebo dlouhotrvajícím tréninku, vedoucího k únavě svalstva a vyčerpání zásob glykogenu v kosterním svalu. Bílkoviny přispívají k růstu a udržování svalové hmoty, a proto jsou základním nutrientem pro všechny sportovce, praktikující náročná svičení. Studie ukazují, že příjem bílkovin v kombinaci s maltodextrinem, rapidně zlepšuje vstřebávání bílkovin v těle[1].

Množství v balení: 6800 g
Doporučená dávka: 4 odměrky (200 g)
Počet dávek v balení: 34

SLOŽENÍ
Sacharidový komplex (maltodextrin, glukóza), komplex mléčných bílkovin [koncentrát mléčné bílkoviny, koncentrát syrovátkové bílkoviny Carbelac®, izolát syrovátkové bílkoviny Isolac®, hydrolyzát syrovátkové bílkoviny Optipep ™, hydrolyzovaný kasein PeptoPro®], kakao 1, zahušťovadlo (xanthanová guma), dochucovadla, barviva (červená řepa7, karamel 1,2,3, beta-karoten 4,5,6).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ
Rozmíchejte 4 odměrky prášku (200 g) ve 400 ml vody nebo odstředěného mléka. Užívejte ½-1 dávku 45 až 75 minut před cvičením a ½-1 dávky bezprostředně po tréninku. Během netréninkových dní užívejte 1 dávku mezi jídly.

PŘÍCHUTĚ

  • čokoláda
  • čokoláda s lískovými ořechy
  • toffee
  • banán
  • vanilka 
  • vanilka-mandle 
  • jahoda 
  • bílá čokoláda-kokos 

NUTRIČNÍ HODNOTY

Složení v 100 g 200 g 400 g
Energetická hodnota            1634 kJ/385 kcal 3268 kJ/771 kcal 6537 kJ/1542 kcal
Tuky           2,6 g 5,2 g 10,4 g
 - z toho toho nasycené 1,6 g 3,2 g 6,4 g
Sacharidy 69 g 138 g 276 g
 - z toho cukry           10 g  20 g 40 g
Vláknina            1 g  2 g 4 g
Protein           21 g 42 g 84 g
Sůl             0,1 g 0,2 g 0,4 g


Upozornění: Obsahuje mléčné alergeny. Vyrobeno na zařízení, které zpracovává také sóju, vejce, arašídy, ořechy a pšeničné výrobky. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou z látek přípravku. Obsahuje mléko. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Doporučuje se pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte při těhotenství nebo kojení. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Diskuse