-31%
Výrobce

Kód produktu
CEL-C4EX30_VZOR

Cena
549 Kč s DPH

Běžná cena
800 Kč s DPH

Ušetříte
31% (251 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Cellucor C4 Original je nový předtréninkový přípavek obměněný o nové účinné ingredience, obsahuje vyšší dávku kofeinu a arginine alpha ketoglutarate pro dokonalé napumpování. N-Acetyl L-Tyrosine je látka známá pro svoji silnou schopnost působit jako povzbuzující prostředek. Cellucor C4 nové generace obsahuje beta alanin, kreatin a další látky podporující výkon, koncentraci a sílu.
 
Cellucor C4 Pre-Workout v bodech:
  • inovovaný předtréninkový přípravek
  • s matrixem účinných látek
  • pro podporu výkonu, koncentrace a síly
 
Složení 1 dávky 6,5 g
Carnosyn® Beta alanin 1600 mg
Micronized creatine monohydrate 1500 mg
Arginine alpha ketoglutarate 1000 mg
N-Acetyl L-Tyrosine 200 mg
Caffeine anhydrous 150 mg
Vitamín C (kyselina askorbová) 37,5 mg
Vitamín B6  500 mg
Kyselina listová 100 mcg
Vitamín B12 (methylcobalamin) 1,25 mcg
 
Složení: 
Carnosyn® (Beta Alanine), mikronizovaný monohydrát kreatinu, arginin alfa-ketoglutarát, Polydextróza, Regulátor kyselosti (kyselina citronová), N-acetyl L-tyrosin,kofein bezvodý1, Protispékavé činidlo, (křemík dioxidu, křemičitan vápenatý), sladidla (acesulfam draslík), sukralosa,
Vitamíny (Kyselina askorbová, Kyselina listová, Nicotinamid, pyridoxin-5-fosfát, Methylkobalamin),
barvivo
 
Kontraindikace a varování:
Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Výrobek je určen zdravým lidem. Dlouhodobé užívání výrobku konzultujte s odborníkem vzdělaným v oblasti medicíny. Před užívaním se poraďte se svým praktickým lékařem. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Vysoký obsah kofeinu. Vzhledem k vysokému obsahu kofeinu může být nebezpečný dětem, mladistvým do 16 let, těhotným a kojícím ženám, diabetikům, osobám citlivým na kofein, osobám s vysokým krevním tlakem nebo jinými kardiovaskulárními chorobami.
Skladování:
Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.

C4 (G4) Pre-Workout 195 g (30 dávek) Cellucor 

 

Upozornění: Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Parametry

Hmotnost balení 500

Diskuse