O nás

Zdraviafitness.cz – internetový obchod, který nabízí nejenom vysoce kvalitní sortiment z oblasti fitness a zdravého životního stylu, ale také poradenské služby v oblasti specializované výživy.  A to zcela zdarma!

Co z nás dělá šampiony?

 • Máme pro Tebe stovky výrobků skladem.
   
 • Snažíme se, abys měl objednané zboží co nejdříve u sebe, a proto objednávky s rezervovanými produkty přijaté v dopoledních hodinách vyřizujeme tentýž den!
   
 • Díky spolupráci se sítí Zásilkovna.cz si můžeš svůj balíček s objednávkou vyzvednout ve více než 1000 městech
  a obcích
  , a navíc ušetříš na poštovném!
   
 • Pro "běžné" zákazníky máme opravdu skvělé ceny, ale pokud se u nás zaregistruješ, získáš jako registrovaný uživatel unikátní cenovou kategorii až o 15% nižší! ANO, až takto moc si vážíme stálých zákazníků. :) 
   
 • Chceš nákupem ještě více ušetřit? Inteligentní funkce našeho e-shopu Tě průběžně informuje o výši Tvé objednávky a o tom, za kolik ještě potřebuješ nakoupit, abys měl dopravu zdarma. Tak neváhej, přihoď pár výrobků ke své objednávce, aby byla její výše minimálně 1.999 Kč, a poštovné je na náš účet ;-)

Využijte více než 5 let zkušeností zakladatelů eshopu – Mgr. Radka Nečase, Mgr. Lenky Piňosové a Michala Navrátila. 

Mgr. Nečas Radek poradí s marketingem
„K podnikání ve sféře zdraví a fitness mě vedla moje záliba ve sportu - od fotbalu, přes orientační běh a horolezectví, až po lyžování a aktivní horskou turistiku. Mým cílem je nabídnout špičkovou výživu nejen profesionálům, ale i hobíkům a podpořit jejich sportovní výkon aktivním sponzoringem. Náš projekt www.zdraviafitness.cz je tady pro všechny, kteří hledají širokou škálu produktů na míru, osobní přístup a odbornou radu v oblasti zdravé i sportovní výživy.“ 
Mgr. Piňosová Lenka poradí s produkty
„Od dětství jsem byla aktivní sportovkyní. Od 12 let jsem hrála volejbal, účastnila jsem se i ženské Extraligy. Vystudovala jsem Fakultu tělesné kultury a v rámci studia jsem absolvovala mnohé zkoušky, díky kterým mohu nyní v rámci projektu www.zdraviafitness.cz nabídnout kvalitní poradenství rekreačním i profi sportovcům, jak v oblasti pohybového aparátu, tak i v oblasti adekvátní sportovní výživy, které se věnuji od roku 2007.“
NAVRÁTIL Michal poradí s objednávkou
„Ve volném čase rád jezdím na kole, běhám v přírodě a poznávám Evropu ze sedla motorky. Právě tyto záliby dělají z projektu www.zdraviafitness.cz nejenom mou práci, ale i koníček. Mou odpovědností je zajistit správné fungování většiny technických věcí v naší firmě a internetových obchodech. Potřebuješ pomoct s objednávkou, nejsi si něčím jist? Již více než 12 let se pohybuji oblasti péče o zákazníka, neváhej se na mne obrátit – jsem tady pro Tebe a rád Ti pomůžu.“

Potřebuješ kvalitní výrobky pro maximální růst svalů? Snažíš se odstranit nadbytečné kilogramy, které Tě tíží? Nebo chceš podpořit svou imunitu a zdraví? Produkty vybíráme tak, aby pokryly širokou poptávku ze stran zákazníků. Nalezneš u nás výrobky z oblastí sportovní a zdravé výživy, různé doplňky stravy pro všechny věkové kategorie, sportovní nářadí a náčiní. Pro lepší orientaci si můžeš produkty vybrat dle skupiny, do které se zařadíš.

Vyber si z nabídky ověřených dodavatelů a kvalitních značek, jako například NUTREND, ATP, BITTERS, MY PROTEIN, PROM-IN,  WEIDER, UNIVERSAL, SYNTRAX, TANITA, EXTRIFIT, FITNESS COFFEE, MUSCLETECH, ENERVIT, REFLEX NUTRITION mnohé další.

Veškeré výrobky v našem sortimentu jsou určeny pro EU trh, splňují všechny hygienické požadavky a další SZPI kritéria.

Máš specifický dotaz? Obrať se na nás na čísle +420 724 714 288 nebo na emailu obchod@zdraviafitness.cz – rádi se Ti budeme věnovat a poskytneme veškeré informace, které potřebuješ.