Pokud se právě nacházíš ve vrcholné tréninkové fázi nebo jsi rovnou kulturistou, který se účastní závodů, bude pro tvou výživu ideální fitness chléb. Ten má dnes velikou oblibu pro vyvážený obsah bílkovin, minerálů a vitamínů a také pro nezbytné vlákniny, na které se často trošku zapomíná a běžná zdravá strava, jako jsou například podobné rýžové chlebíčky, vám tohle vše rozhodně nedá. A co fitness chléb naopak neobsahuje? Především jsou to mono a disacharidy, mastné kyseliny, nižší je také obsah bílé mouky, která není vhodná pro dietu. Tuky v těchto chutných a zdravých výrobcích v podstatě zcela chybí. Nedochází ke klasickému pražení, čímž je dosaženo skvělé kořeněné chuti a jakési nadýchanosti, která zvyšuje objem a pocit nasycení, ovšem nejedná se o pocit falešný. Nízký glykemický index je další zárukou dobré kondice a výživy, která bude mít ve spojení s vhodným tréninkovým programem nesporný efekt.
Upeč si vlastní chléb z našich chutných směsí.
Představujeme sportovcům, kulturistům, dietářům a také lidem, kteří si občas zacvičí doma nebo chtějí žít zdravěji, originální směsi žitného chleba a speciální směs pro výrobu světově proslulého proteinového chleba. Kovářský žitný chléb a Finský žitný chléb u nás dostanete v 500g balení. Tyto fitness produkty jsou do domácnosti jako dělané, postačí Ti pec, trouba nebo speciální pečící nádoba. Směsi se mohou chlubit značkami kvality, jako je certifikát Český výrobek, nebo mezinárodní značka pro ocenění jakosti „Vím, co jím“.
Složení žitných chlebů uspokojí mlsný jazýček a zároveň dodá ten nezbytný dobrý pocit, že děláš něco správného pro své tělo. Při cvičení se cítíš lehce a přitom sytě. Fitness chléb Kovářský, který je ryze českým výrobkem, obsahuje kromě základní suroviny žitné mouky, také lněná, sezamová a slunečnicová semínka a také určité procento pšeničných otrub. Podobné složení má Finský žitný chléb, jehož obsah mouky je stejný, ale jsou zde použita dýňová semínka a také ovesné vločky.

Pro bezlepkovou výživu je dokonalým řešení chleba Prom - In Fitness Protein Bread. Výborné vlastnosti proteinového chleba jsou dány technologií výroby, která se nazývá extruze a jedná se o činnost podobnou lisování, kdy produkty získají za vysokých tlaků pórovitě nadýchanou strukturu a jsou velmi lehké. Zůstanou zachovány všechny nutričně významné látky, takže se nejedná o žádnou napodobeninu výživné potraviny, ale skutečně hodnotnou součást jídelníčku vrcholového i amatérského sportovce.Upeč si doma svůj vlastní fitness chléb se zárukami dobré jakosti a za bezkonkurenční cenu. Vybírej v této kategorii, objednávka je snadná a rychlá. Rádi Ti zároveň poradíme s přípravou a vhodnou dietou nejen při tvrdém tréninku, ale i při snaze o zdravější a plnohodnotnější život.