Aby mělo sportování a zdravé stravování ještě větší efekt, jsou zde kromě zdravé výživy i doplňky stravy. Získáš díky nim pro své tělo to, co je v běžné stravě obsaženo nedostatečně, v nevhodné formě, nebo vůbec. Doplňky stravy jsou velice rozmanitým a rozsáhlým sortimentem. Vybere si z nich každý. Volit je třeba s rozmyslem a rozumem. Ne všechny se hodí pro každého. Zohlednit je při výběru potřeba zdravotní stav, sportovní aktivity, a účel, za kterým je pořizujeme. Především díky nim chceme získat lepší vzhled a pevnější zdraví.
Tyto suplementy jsou vlastně takovým povoleným dopingem. Jde například o pomocníky při detoxikaci, především ve formě tobolek a nápojů. Obsahují přírodní antioxidanty, zlepšují regeneraci, zpomalují stárnutí, pomáhají bojovat s chorobami a předcházet jim. Zintenzivní se díky nim vylučování toxinů z těla. 
Nejčastěji se setkáváme s doplňky stravy ve formě vitamínů a minerálů. Nějaké takové přípravky bral jistě někdy každý. Ale byly opravdu účinné? My Ti nabízíme fungující a vyzkoušené preparáty. A to jak pro dospělé, tak i pro děti. Vyzkoušej tablety, tobolky, pastilky, nápoje, kapsle, zkrátka takovou formu, jaká Ti bude nejlépe vyhovovatPřípravky určené přímo pro podporu při konkrétních onemocněních, to jsou například doplňky stravy při cukrovce pro udržení optimální hladiny glukózy v krvi, nebo produkty pro podporu funkce srdce a cév. 

Pro ženy a maminky máme doplňky šité na míru. Stejně tak si u nás můžeš vybrat speciální produkty určené přímo pro své děti. Jejich posláním je totiž podpora imunity těch nejmenších.
Pro zdravé vlasy u nás zakoupíš pivovarské kvasnice, pro zdravé oči zase speciální oční kapky či vitamíny. Rozsáhlou sekcí je pomoc při nachlazení a podpora imunity. Aktuální bývají tyto doplňky především na jaře a na podzim, kdy se objevují chřipky a nepříjemná nachlazení. Posílení imunity je skvělou prevencí po celý rok i terapií aktuálního problému. Vyzkoušet můžeš antioxidanty, vitamíny, hlívu ústřičnou, či echinaceu. Pomohou Ti různé sirupy proti kašli i cucavé pastilky.Mnoho lidí trápí potíže se zažíváním. Trávení účinně podpoří psyllium, řasa chlorella, laktobacily, pivovarské kvasnice, nebo třeba aloe vera. Přípravky s obsahem účinných enzymů, to jsou u nás například trávicí enzymy, proteolytické enzymy, nebo multi-enzymatické přípravky vhodné po operacích nebo zraněních, které urychlují hojení a regeneraci.

Z pestré nabídky zdraví prospěšných potravinových doplňků si jistě každý vybere. Nabízíme nejenom kvalitu, ale také příjemné ceny.