Testujeme pro vás

Ahoj, jsem Martin Klícha a zabývám se orientačním během, cyklistikou a extrémními závody. 25.1 – 26.1. 2014 jsem se zúčastnil extrémního horské štafety dvojic LH24
a s partnerem jsme vyhráli 1. místo v kategorii 30-40 let. Pro mého sponzora Zdraviafitness.cz jsem během závodu testoval několik speciálních doplňků výživy
v extrémních podmínkách.

Závod LH24

LH 24 je bláznivý závod, kdy se po dobu 24 hodin libovolně střídají 2 závodníci a snaží se co nejvíckrát zdolat vrchol Lysé hory. Byla to moje již druhá účast, proto jsem věděl do čeho jdu. Závod jako LH24 je určitě o...

Testujeme pro vás, Kulturistika a posilování

Ahoj, jmenuju se Tomáš Exner a jsem mistr České republiky v kulturistice! Dnes Vám přináším mou zkušenost a názor na dva testované produkty mého sponzora Zdraviafitness.cz. Těmi produkty jsou Carnivor od MuscleMeds a Napalm od FA Nutrition.