Bulharský Tribulus - seznamte se s nejlepším přírodním výrobkem k nabírání svalů

Bulharský Tribulus - seznamte se s nejlepším přírodním výrobkem k nabírání svalů

Kulturistika a posilování

Bulharský Tribulus - seznamte se s nejlepším přírodním výrobkem k nabírání svalů

Proč je Tribulus Terrestris nejlepším přírodním prostředkem k nabírání svalů?

  • zvyšuje hladinu růstových hormonů → svaly víc rostou
  • zlepšuje vitalitu, fyzičku a libido
  • z těch nejlepších rostlin, sušení a extrakce pod přísným dohledem
  • nejvyšší hladina saponinu protodioscinu
  • povinné laboratorní rozbory každé šarže

Přírodní bylinný extrakt se získává z Kotvičníku zemního. Vzhledem k jeho pozitivnímu vlivu na sexuální život je pro některé znám jako "zelená viagra". Kotvičník obsahuje přírodní steroidní saponiny, jež zvyšují hladinu testosteronu, a tím podporuje růst svalové hmoty na úkor tuků. Zároveň také udržuje krevní tlak a cholesterol v rovnováze. Díky pozitivnímu vlivu na rovnováhu hormonů v těle je velmi užitečný během přechodu, zlepšuje vitalitu a chuť k životu.

 

Nenechte se napálit!

Výrobci často uvádí % saponinů. Saponiny jsou ale skupina látek, která obsahuje hlavní účinnou látku pro nabírání svalové hmoty - tou je přímo steroidní saponin protodioscin, a až jeho obsah určuje účinnost produktu.

zdroj: Wikimedia Commons

Tribulus je populární po celém světě, jeho produkce je rozšířena v Číně a Indii. Právě zde se často pěstuje uměle za použití umělých hnojiv a pesticidů. Díky nevhodným podmínkám pěstování tak dosahují nižších hodnot saponinů.

Trh je nyní plný produktů s 60-90 % saponinů, ale reálně obsahují pouhých 4-5 % protodioscinu - o ten přece jde. Právě kvůli tomuto faktu byste měli věnovat pozornost původu výrobku.

 

Další zemí, která produkuje Tribulus, je Bulharsko a zde je kvalita úplně někde jinde. Čím to, že má bulharský Tribulus tak vysoký obsah protodioscinu?

Získává se z divoce rostoucích rostlin v hornatých oblastech Bulharska, kde na ně nemá vliv znečištění ani chemické látky v půdě. Rostliny jsou sklízeny ručně.

Před samotnou extrakcí se rostliny suší za přísného kontrolování vlhkosti a teploty.

Konečnou fází je extrakce. Těch proběhnou desítky, než se dojde k cílové maximální hodnotě aktivních složek a odstranění těch neúčinných.

Na výrobu 1 kg extraktu tak padne 50 kg sušených rostlin.

Než jde takový extrakt do oběhu, je přísně laboratorně analyzován, aby vždy garantoval obsah 60 % protodioscinu. To z něj dělá 10 x účinnější prostředek než z Číny a Indie.

 

Tribulus Terrestris od Vemoherb

Nejslavnějším bulharským zástupcem je nehormonální suplement VemoHerb Tribulus Terrestris. Ten má právě garantovaných 60 % protodioscinu a má účinky samotného kotvičníku - stimuluje tvorbu pohlavních hormonů, svalovou hmotu, podporuje chuť do milostného života a zvyšuje plodnost.

Během cvičení odstraňuje z těla toxiny, samozřejmě podporuje růst svalů, síly a odbourávání tuků. Napomáhá lépe využívat bílkoviny a jejich rozprostření do svalových vláken, čímž má pozitivní vliv na nabírání objemu svalů.

U mužů má také blahodárný vliv na funkčnost prostaty a samozřejmě jej mohou užívat i ženy, kterým napomáhá dokonce i k lepšímu psychickému a emočnímu stavu.